Pro milovníky vína a Moravy

Degustace moravských přívlastkových vín

Naše agentura má pro milovníky a znalce dobrého vínečka speciální nabídku posezení u výborného moravského vína z oblasti Velké Pavlovice. Pro uzavřené skupiny osob (pro firmy, spolužáky, kamarády…) disponujeme dvěma vinnými sklepy ve Velkých Pavlovicích (okr. Břeclav – Jižní Morava). Sklepy mají kapacitu 20 a 80 osob.

Známý vinař Pavel Havlík Vám naservíruje ochutnávku minimálně 10 druhů bílých i červených přívlastkových vín (s přívlastkem pozdní sběr a výběr z hroznů) a odborným výkladem a řízenou degustací. Můžete ochutnat i víno z barikových sudů nebo cuvée (směsky) a vidět na vlastní oči pomůcky k výrobě vína a jak víno dozrává. Každý si pak dopřává neomezené množství dle své chuti a fyzické dispozice. Součástí posezení je i teplý (např. opečená žebírka, nakládané bůčky, ryby, řízečky…) a studený bufet (sýry, obložené mísy, zeleninové saláty…) v průběhu celé akce, nealko nápoje, káva, čaj….. .

K tanci nebo poslechu Vám pustíme reprodukovanou hudbu dle Vašeho přání nebo Vám zahraje cimbálová muzika v krojích. Ubytování v dvoulůžkových nebo trojlůžkových pokojích s vlastní sprchou, WC a TV je samozřejmostí. Chcete přijet ve všední dny nebo o víkend? Žádný problém. Chcete se odpoledne před akcí projít nebo projet na kole mezi vinicemi nebo si zahrát třeba tenis? Připravíme Vám program dle Vašeho přání třeba na celý víkend.

Pro naše klienty máme i speciální ceny. Při neomezené konzumaci vína a jídla zaplatíte za jeden večer (trvající třeba i do ranních hodin) pouhých 1.100,-Kč na osobu Ostatní doplňkové služby (cimbál, sport, adrenalin…) jsou upřesněny po konzultaci a Vašem výběru. Ubytování je v rozmezí 250 – 500 kč/osoba/noc

A kdo si ještě bude chtít na cestu domů nebo pro přátele objednat víno, které jste degustovali, máme pro Vás nabídku 110,- (pozdní sběr) a 130,- (výběr z hroznů) za láhev vína, které si vyberete (běžná cena je od 250,- Kč výše). Můžete si vybrat ze všech druhů a kolik unesete. Toto víno si můžete objednat i telefonicky (nebo přes facebook a e-mail) i přímo u nás, aniž by jste sklípek navštívili.

Důležité je ale upozornění, že tento druh „vinařské turistiky“ je velice vyhledávaný a proto jsou hlavně víkendy velice exponované a proto je nutné se objednávat hodně s předstihem.

Nechce li se Vám až na Moravu? Jsme schopni přijet my za Vámi na Vaši firemní akci, oslavu apod. Víno přivezeme, výklad poskytneme, degustovat a pít budete sami. Ceny jsou smluvní podle rozsahu akce, počtu „degustátorů“…

A nebo chcete strávit večer u známé televizní hvězdy Jožky Šmukaře? Jeho sklípek má kapacitu 15 osob.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *