Jaroslav Sypal jjJaroslav Sypal byl přijat do Sálu slávy dne 21.5.2010 v pořadí jako třetí člen v historii Arabela teamu.

Jarda se proslavil především ve filmu, kde v trilogii Byl jednou jeden polda, kde nezapomenutelným způsobem ztvárnil roli poručíka René Hrubce.  Vynikl i ve filmu Jak ukrást Dagmaru jako tajný agent Václav Hruška. Kromě jeho komediálního projevu se musel v obou rolích objevovat v ženských převlecích. Jeho fanoušky a fanynky ale můžeme ujistit, že to bylo pouze v rámci scénářů, jinak je Jarda úplně normální chlap.

Jarda je i vynikající divadelní herec – kdo jej viděl v roli božského Lumíra v Dívčí válce, určitě na něj nezapomene. Málokdo už ale ví, že Jarda se hodně věnuje dabingu, nejen jako dabér, ale i jako skvělý režisér.

Do fotbalové Arabely vstoupil v roce 2005. Hned v roce 2006 získal cenu (tzv. Arabeláka) Objev roku, v následujícím roce Skokan roku a v roce 2008 byl vyhlášen nejlepším hráčem sezóny v kategorii herec. Na fotbal s Arabela teamem si najde čas vždycky, navíc po každém zápase ještě svým hereckým, vypravěčským a pěveckým uměním baví z pódia diváky.

Kromě fotbalu, tenisu a dalších sportů je Jarda při svém obrovském vytížení i člověkem, který nikdy neodmítne účast na charitativních akcích.