Kamil je právě uváděn do Sálu slávy. Ocenění mu předávají šéfové Arabelateamu Jiří a Eva Rámešovi. Akt proběhl dne 23.5.2008 v rámci zahájení sezóny týmu v Autokempu u hráze na Nechranické přehradě.

Kamil Emanuel Gott je známý především jako skvělý zpěvák Je jedním v věrných arabeláků, kteří byli u zrodu týmu v roce 1996. Je zarytým slávistou, tudíž rok 2008 byl pro něho snový – nový stadion v Edenu, titul fotbalistů i hokejistů. Také to dával příznivcům Sparty v našem týmu patřičně najevo.

Sám fotbal aktivně hrával, dnes už ale potí dres jenom v týmu Arabely. Je skvělým útočníkem, i když se občas zdá, že jeho dres se neustále zmenšuje..Patří pravidelně k nejlepším střelcům týmu, ale až v sezóně 2007 stanul na vrcholu – získal ocenění nejlepšího střelce s 19-ti brankami.

Kromě toho obhajuje od roku 2004 v rámci Arabela teamu ocenění pro nejlepšího zpěváka a letos získal navíc plaketu „Zlatý slavík desetiletí“. Jenom pro zajímavost, jeho bratr zpívá také a není to nikdo jiný než Kyklop ze skupiny Maxim Turbulenc.

Díky jemu může Arabela pravidelně vydávat i svá CD, protože právě ta vznikají v jeho studiu.

Kamil je i člověk s velkým „Č“. Nikdy neodmítne svoji účast v charitativních projektech, které Arabela pravidelně dělá hlavně pro nemocné a postižené děti. Vše dělá samozřejmě bez nároku na jakýkoli honorář.