Pro milovníky vína a Moravy

Degustace moravských přívlastkových vín

Naše agentura má pro milovníky a znalce dobrého vínečka speciální nabídku posezení u výborného moravského vína z oblasti Hustopeče a Mutěnice. Pro uzavřené skupiny osob (pro firmy, spolužáky, kamarády…) disponujeme vinnými sklepy s kapacitou 20 až 50 osob.

Vinař Vám naservíruje ochutnávku minimálně 6 druhů bílých i červených přívlastkových vín (s přívlastkem pozdní sběr a výběr z hroznů) a odborným výkladem a řízenou degustací. Můžete ochutnat i víno z barikových sudů nebo cuvée (směsky) a vidět na vlastní oči pomůcky k výrobě vína a jak víno dozrává. Každý si pak dopřává neomezené množství dle své chuti a fyzické dispozice. Součástí posezení je i teplý (např. opečená žebírka, nakládané bůčky, ryby, řízečky…) a studený bufet (sýry, obložené mísy, zeleninové saláty…) v průběhu celé akce, nealko nápoje, káva, čaj….. .

K tanci nebo poslechu Vám pustíme reprodukovanou hudbu dle Vašeho přání nebo Vám zahraje cimbálová muzika v krojích. Ubytování v dvoulůžkových nebo trojlůžkových pokojích s vlastní sprchou, WC a TV je samozřejmostí. Chcete přijet ve všední dny nebo o víkend? Žádný problém. Chcete se odpoledne před akcí projít mezi vinicemi? Připravíme Vám program dle Vašeho přání třeba na celý víkend.

Pro naše klienty máme i speciální ceny. Při neomezené konzumaci vína a  jídla zaplatíte za jeden večer (trvající třeba i do ranních hodin) pouhých 2.700,-Kč na osobu Ostatní doplňkové služby (cimbál, kulturní program …) jsou upřesněny po konzultaci a Vašem výběru. Ubytování je v ceně.

A kdo si ještě bude chtít na cestu domů nebo pro přátele objednat víno, které jste degustovali, při odjezdu jej budete mít připraveno. Můžete si vybrat ze všech druhů a kolik unesete. Toto víno si můžete objednat i telefonicky (nebo přes Facebook a e-mail) i přímo u nás, aniž by jste sklípek navštívili.

Důležité je ale upozornění, že tento druh „vinařské turistiky“ je velice vyhledávaný a proto jsou hlavně víkendy velice exponované a proto je nutné se objednávat hodně s předstihem.

Nechce-li se Vám až na Moravu? Jsme schopni přijet my za Vámi na Vaši firemní akci, oslavu apod. Víno přivezeme, výklad poskytneme, degustovat a pít budete sami. Ceny jsou smluvní podle rozsahu akce, počtu „degustátorů“…

A nebo chcete strávit večer u známé televizní hvězdy Jožky Šmukaře? Jeho sklípek má kapacitu 15 osob.